На даний момент 1 гість на сайті

Пошук на сайті

Пожертва на храм

Опитування

Оцініть наш сайт

Лічильник відвідин

СьогодніСьогодні12
ВчораВчора103
В цьому тижніВ цьому тижні454
В цьому місяціВ цьому місяці712
Загальні відвідиниЗагальні відвідини350488
Четвер, 12 липня 2018, 22:04
PDFДрукe-mail
Рейтинг Користувача: / 7
НайгіршеНайкраще 

-

-

Життя Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла

Святий Апостол Петро - один із дванадцяти апостолів Ісуса Христа, якого ще називають Первоверховним із Апостолів, разом із Апостолом Павлом.-

Апостол Петро народився в Галілеї, в селі Віфсаїді та був сином рибалки Йони і братом Апостола Андрія Первозванного. Петро був одружений і мав будинок в Капернаумі. Згідно із свідченнями Климента Олександрійського, Симон мав також дітей, займався рибальством на Генісаретському озері і був власником риболовецького човна.
Згодом він був покликаний Христом Спасителем під час риболовлі на Генісаретському озері. Сильний і полум'яний духом, він перший рішуче сповідав Господа Ісуса Христа Христом, тобто Месією, за що удостоївся імені Петро (камінь), оскільки на цьому камені Петрової віри Господь обіцяв створити Свою Церкву, яку ворота пекла не здолають. 
В Євангеліях також записані випадки, коли віра Петра слабшала. Найвідоміший приклад - коли Петро тричі відрікся від Христа, після того, як Господа ув’язнили. Також Петро залишив Ісуса під час Страстей Господніх, як і всі інші апостоли, крім Апостола Іоана Богослова.
_
-
__-
 

Сторінка 2 з 2

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>