На даний момент 50 гостей на сайті

Пошук на сайті

Пожертва на храм

Опитування

Оцініть наш сайт

Лічильник відвідин

СьогодніСьогодні63
ВчораВчора46
В цьому тижніВ цьому тижні310
В цьому місяціВ цьому місяці468
Загальні відвідиниЗагальні відвідини346359
Вівторок, 07 липня 2015, 10:29
PDFДрукe-mail
Адміністрація сторінки Храму Св. Трійці у Судовій Вишні вітає Настоятеля о. Івана з днем Ангела

Дорогий отче  Іване! Вітаємо Вас з Днем Ангела!

Глибока віра, працьовитість і жертовність — це ті головні риси, якими Господь наділив Вас, і які є головною рушійною силою у Вашому житті. Але найбільший дар, який Ви отримали від Бога — це дар пастирського служіння, яке ви несете із повною самовіддачею.
-

Великий дар Господь Вам зволив дати —

Пастирем поставив між людьми,

І владу дав, щоб нам гріхи прощати,

Нас всіх вчинити Божими дітьми.

Із ваших уст Він нас навчає віри,

І Божих правд і правого життя

В трудних часах хоронить від зневіри,

Проводить всіх до вічного життя.

Тож хай Господь Вам щедро помагає,

Продовжить вік, примножить своїх ласк.

Нехай любові з неба посилає

Сьогодні, завтра і повсякчас!

-

Кланяємося низько Вам за ту повсякденну працю, яка  переросла у великі здобутки, і бажаємо вам доброго здоров’я, щастя в родинному житті,  всіх земних та небесних  благ, Божого благословення на Ваші труди во благо Церкви та за ради спасіння своєї та наших душ.

Хай Бог Вам допомагає втілювати в життя всі Ваші задуми.

 
Вівторок, 07 липня 2015, 09:54
PDFДрукe-mail

Різдво чесного славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана

Свята Православна Церква відзначає одне з найбільших християнських свят – Різдво Іоанна Хрестителя. Свято встановлене на згадку про події, пов’язані з народженням Іоанна Хрестителя, які описані в Євангелії від Луки (Лк. 1:24-25, 57-68, 76, 80). За вченням іудаїзму перед приходом Месії повинен явитись його попередник – предтеча, яким у відповідності з пророцтвом Малахії (Мал. 4:5) вважається пророк Ілія.
В християнстві вчення про провісника Месії – Ісуса Христа – пов’язане з образом пророка Іоанна Хрестителя, який відновив і продовжив служіння Ілії. Як оповідає Євангеліє, сам Ісус назвав Іоанна “Ілля він, що має прийти” (Мф. 11:14).

   
Неділя, 21 червня 2015, 20:52
PDFДрукe-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

УАПЦ обрала нового Предстоятеля

4 червня 2015, 17:42 | УАПЦ | 2 Митрополит Львівський, керуючий Рівненською, Волинською та Таврійською єпархіями Макарій (Малетич) став новим Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви. Сьогодні на Помісному Соборі УАПЦ за нього проголосувало 360 з 499 учасників Собору. Як повідомив кореспондент РІСУ, всього було винесено на голосування 4 кандидатури: крім владики Макарія, ще владики Роман (Балащук), Володимир (Черпак) і Герман (Семанчук). Нагадаємо, що після смерті попереднього глави УАПЦ, 27 лютого Надзвичайний Архиєрейський Собор УАПЦ обрав місцеблюстителем предстоятельської кафедри митрополита Макарія.

   
Неділя, 14 червня 2015, 07:14
PDFДрукe-mail
V Помісний собор УАПЦ

Сьогодні, 4 червня, Києві розпочався V Помісний собор УАПЦ, присвячений 25-ій річниці обрання першого патріарха Мстислава. Перед початком собору у церкві св. Андрія Первозванного єпископи УАПЦ відслужили літургію. Усі учасники собору відправились на вул. Інститутську, аби вшанувати пам’ять та відправити поминальну панахиду за героями Небесної сотні та загиблими в зоні АТО. «Згідно зі статутом ми сьогодні маємо обрати предстоятеля.
   
Неділя, 31 травня 2015, 09:19
PDFДрукe-mail

Преблагий Бог сьогодні наділив нас великими дарами, які важко вимовити словами. Тому усі разом радіймо, і з радістю славімо нашого Бога. Святий Дух нас звільнив з неволі та покликав до свободи. З цього джерела походять пророцтва, милості зцілення і все інше від Нього.

В день Святої Тройці ми згадуємо зішестя на Апостолів
Святого Духа, Який вічно перебуває в Церкві Христовій.

На п’ятдесятий день після Великодня євреї згадували вручення Мойсею на Синаї скрижалей Завіту, учні ж Господа, що зібралися в Єрусалимі навколо Апостолів та Матері Божої, чекали приходу «іншого Утішителя», як повелівав їм Господь перед Вознесінням.

У день, коли Мойсей дав закон, Ісус Христос послав їм Духа Святого: «І раптом зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила увесь той дім, де сиділи вони. І з’явилися їм язики поділені, немов би вогненні, та й спочив на кожному з них по одному. Усі ж вони сповнилися Духом Святим, і почали говорити іншими мовами».

   
Неділя, 31 травня 2015, 09:14
PDFДрукe-mail
Рейтинг Користувача: / 7
НайгіршеНайкраще 

-

Троїцька поминальна субота

Таким чином, у цей день ми молимося не тільки за християн, адже у часи від Адама до Христа християн не було. Ми молимося за всіх померлих від Адама і до нині і за тих, які своїм непорочним життям послужили Богові, ми молимося за всяку людину, «яка все в житті добре звершила і до Бога багатьма різноманітними шляхами представилась».

   

Сторінка 2 з 13

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>