На даний момент 4 гостей на сайті

Пошук на сайті

Пожертва на храм

Опитування

Оцініть наш сайт

Лічильник відвідин

СьогодніСьогодні62
ВчораВчора46
В цьому тижніВ цьому тижні309
В цьому місяціВ цьому місяці467
Загальні відвідиниЗагальні відвідини346358
Середа, 21 березня 2012, 20:10
PDFДрукe-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Катехити Львівської єпархії УАПЦ провели з’їзд

З благословення митрополита львівського УАПЦ Макарія (Малетича) 18 березня 2012 р. відбувся перший з’їзд катехитів Львівської єпархії УАПЦ. Участь у роботі заходу взяли представники Львівського, Мостиського, Самбірського, Сокальського та Турківського деканатів, а також митрополит Макарій, віце-президент Всеукраїнського біблійного товариства о. Василь Луцишин, благочинні Самбірського деканату о. Ігор Поливко та Турківського о. Андрій Клуб. Про це РІСУ повідомили у Братстві святого Андрія Первозваного УАПЦ.
 
Четвер, 12 січня 2012, 00:49
PDFДрукe-mail

7 січня в день Різдва Христового відбулися святкові богослужіння: Велике повечір'я, Літургія, Вечірня. Після відправи було посвячено священичі ризи, які пожертвував для нашого храму наш земляк п. Роман Шуст з сім'єю. На богослуженні  був присутній отець Радослав з костелу Матері Божої допомоги вірних м.Судова Вишня.

дивитись фото >>>>>>

   
Четвер, 05 січня 2012, 20:06
PDFДрукe-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

 

5 січння 2012 року о 9.00 год. до храму УАПЦ Святої Трійці м. Судова Вишня пластунами був привезений Вифлеємський вогонь миру. Діти возвеличили народження Ісуса віршами та колядками.

дивитись фото >>>>

   
Вівторок, 20 грудня 2011, 00:00
PDFДрукe-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

 

Прагненням кожного християнина є побувати у Святій Землі. Завдячуючи жертовності братів Дубневичів священикам із Судової Вишні: о.Володимиру, о.Михайлу, о.Івану та Радославу пощастило відвідати батьківщину Ісуса. Паломники побували у Вифлеємі ( на полі пастушків, у Великому гроті, храмі Різдва Христового, Молочному гроті), Ейн-Каремі (місці зустрічі Марії та Єлизавети), біля джерела Марії, у місцях, пов’язаних з Іоанном Хрестителем, в Єрусалимі, де молилися на Хресній дорозі.

дивитись фото >>>>>

   
Субота, 08 жовтня 2011, 12:58
PDFДрукe-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

9 жовтня Православна Церква вшановує пам'ять апостола і євангелиста Іоана Богослова (поч. ІІ).

Святий апостол і євангеліст Іоан Богослов був сином Зеведея і Саломії - дочки святого Йосифа Обручника. Одночасно зі своїм старшим братом Яковом він був покликаний Господом нашим Ісусом Христом до числа Своїх учнів на Генісаретському озері. Залишивши свого батька, обидва брати пішли за Господом. Апостола Іоана особливо любив Спаситель за жертовну любов і велику чистоту. Після свого покликання апостол не розлучався з Господом і був одним з трьох учнів, яких Господь особливо наблизив до Себе. Святий Іоан Богослов був присутній при воскресінні Господом дочки Яіра і Преображення Господнього на горі Фавор.


   
Неділя, 24 липня 2011, 18:00
PDFДрукe-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Рівноапостольна Ольга, велика княгиня Київська, у святому хрещенні Єлена (969).

В кінці темної ночі ідолослужіння, що затьмарила Руську землю, блаженна Ольга з'явилася, як зоря перед настанням світлого дня святої віри в Христа - "Сонця правди".

Блаженна Ольга походила зі знатного роду: вона була правнучкою Гостомисла - славного мужа, який правив у Великому Новгороді, поки, за його ж порадою, не покликали від варягів на княжіння руське Рюрика з братами. Батьківщиною Ольги було село Вибутське, що знаходиться нині поблизу міста Пскова, який на той час ще не існував. Батьки блаженної Ольги зуміли прищепити дочці ті правила чесного і розумного життя, яких самі дотримувалися, не дивлячись на своє ідолопоклонство. Ольга відрізнялася цнотливістю і світлим розумом, як це буде видно далі.

   

Сторінка 12 з 13

<< Початок < Попередня 11 12 13 Наступна > Кінець >>