На даний момент 34 гостей на сайті

Пошук на сайті

Пожертва на храм

Опитування

Оцініть наш сайт

Лічильник відвідин

СьогодніСьогодні63
ВчораВчора46
В цьому тижніВ цьому тижні310
В цьому місяціВ цьому місяці468
Загальні відвідиниЗагальні відвідини346359
Середа, 06 липня 2011, 22:48
PDFДрукe-mail
Різдво чесного славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана

У четвер 7 липня,  Свята Православна Церква відзначає одне з найбільших християнських свят – Різдво Іоанна Хрестителя. Свято встановлене на згадку про події, пов’язані з народженням Іоанна Хрестителя, які описані в Євангелії від Луки (Лк. 1:24-25, 57-68, 76, 80). За вченням іудаїзму перед приходом Месії повинен явитись його попередник – предтеча, яким у відповідності з пророцтвом Малахії (Мал. 4:5) вважається пророк Ілія.
В християнстві вчення про провісника Месії – Ісуса Христа – пов’язане з образом пророка Іоанна Хрестителя, який відновив і продовжив служіння Ілії. Як оповідає Євангеліє, сам Ісус назвав Іоанна “Ілля він, що має прийти” (Мф. 11:14).

 
Субота, 25 червня 2011, 07:47
PDFДрукe-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
Петрів піст (Петрівка)

Цього року Петрів піст (у народі його ще назвивають Петрівка або Петрівці) розпочинається 15 червня.
Початок посту, присвяченого апостолам Петру й Павлу, залежить від свята Великодня (починається він у неділю Всіх Святих – останній день великоднього торжества), тому Петрів піст буває то коротким, то довшим. Найбільше він триває шість тижнів, найменше – вісім днів. Закінчується піст у день Петра й Павла (12 липня).

   
Неділя, 29 травня 2011, 11:55
PDFДрукe-mail

Сьогодні, 25 травня 2011 року, у м.Теребовля, в приміщенні Тернопільських духовних шкіл УАПЦ, під Головуванням Блаженнійшого Мефодія, митрополита Київського і всієї України, відбулося чергове засідання Архієрейського Собору УАПЦ. Серед інших питань порядку денного, було заслухано пропозицію Блаженнійшого митрополита Мефодія, Першоієрарха УАПЦ, про відзначення трудів на користь Святої Православної Церкви Високопреосвященного Макарія, архиєпископа Львівського, керуючого Рівненською, Волинською та Таврійськими єпархіями.

Архиєпископа Макарія піднесено до гідності митрополитаАрхиєрейський Собор одноголосно ухвалив возвести архієпископа Макарія у сан митрополита за ревну працю для добра Церкви, та утвердження духовності в українському народі.

   

Сторінка 13 з 13

<< Початок < Попередня 11 12 13 Наступна > Кінець >>